Interiérový design

Zařizování nového interiéru nebo přeměnu ve vašem stávajícím domově si budete jistě užívat, a pokud využijete mé služby, které v oblasti interiérového designu zahrnují vše co je nezbytně nutné, aby vaše realizace dopadla znamenitě, tak proměníme vaše představy ve skutečnost.  Vnáším do své práce nápady, tipy a triky, které zle nalézt v oblasti interiérového designu. Neváhejte se na mě obrátit na e-mailu interier.maskova@gmail.com.

Průběh – návrh | konzultace | realizace

Každý projet se liší, a proto je pro mě důležité, prostudovat veškeré vaše podklady plány, zaměření, fotografie a připravit nabídku, který bude šití na míru přímo vám.

  • na prvním setkání si upřesníme představy o budoucím interiéru, příprava nabídky
  • zpracování návrhu celkové koncepce interiéru, barevného ztvárnění interiéru, dispoziční řešení, návrh použitých materiálů, zařizovacích předmětů
  • zpracování výrobců nebo dodavatelů nábytku a doplňků zvolených do interiéru
  • harmonogram realizace, realizace zakázky, dohled na průběh realizace

Cena – návrh interiéru

Pro představu můžete nahlédnout do ceníku služeb, ceny jsou velmi orientační, snažím se ke každému projektu přistupovat individuálně a připravit návrh na váš projekt. Cena bude vždy upřesněna individuálně, konkrétní cenová nabídka na zpracování návrhu bude stanovena po první nezávazné konzultaci.

Návrhy interiérů bytů a domů, návrhy kuchyní, návrhy designového nábytku:

Zpracování návrhu interiéru bytu nebo interiéru RD

  • Byt/dům 4+1 / 4+KK (70-120 m2) od 195,-Kč/m2

Základní 3D a 2D modely, návrh designu jednotlivých pokojů, návrh kuchyně, návrh vestavného nábytku (úložných prostor). Výběr materiálů (povrchů) stěn, podlah, dveří, nábytku, textilií. Kompletní výběr vybavení interiéru nábytkem, doplňky a osvětlením. Výběr zařízení koupelny. Zajištění cenových nabídek a možnost zajištění kompletní realizace. Konečná studie bude obsahovat vizualizace, dokumentace pro realizaci (výrobní výkresy), rozpis materiálů, cenové nabídky od dodavatelů.

Zpracování návrhu interiéru jednotlivých pokojů

  • Pokoj (cca 25 m2) od 220,-Kč/m2

Základní služby

Schématický návrh místnosti od 3.500,-Kč

Doporučené rozvody technologií (voda, elektrika, plyn) od 3.500,- Kč

Komerční prostory

Nabízím služby také v oblasti komerčních prostor, design interiérů restaurací, kanceláří, ordinací, obchodů, aj., cenu připravím přímo na míru pro vaše prostory.

Další služby

Hodinová sazba (asistenční služba, dozor při realizaci) 590,-Kč/hod

Cena dopravného 12 Kč/km

Při první konzultaci a po dohodě si účtuji záloha ve výši 50% z celkové ceny projektu.

Ceny jsou pouze orientační, připravím nabídku dle požadavků. Stanovení ceny za návrh interiéru a zpracování projektu závisí na zvoleném rozsahu služeb a náročnosti dispozičního a designového řešení. Sami zvolíte, v jakém rozsahu s Vámi budeme spolupracovat na proměně Vašeho interiéru.

Konečná studie bude obsahovat finální 3D a 2D vizualizaci v počtu vyhotovených dle dispozice místnosti, dokumentace pro realizaci, přehled dekorů a zařizovacích předmětů, cenové nabídky.