Realizace | Interiérový design | Interiérový designér

Realizované projekty

Za dobu mé činnosti v oboru interiérového designu, jsem spolu s mými partnery zrealizovali řadu dílčích i kompletních projektů. Pro představu o mé práci uvádím několik ukázek, kde jsem postupovali od prvotních konzultací, dispozičních návrhů, návrhů barevného řešení, vybavení, dekorací až po konečnou realizaci.

Interiérový design

Co je to interiérový design? Co nabízí interiérový design?

Pokud navrhneme a vytvoříme funkční, bytelnou a krásnou věc, která nám bude přinášet pohodlí, radost a uspokojení. Přidáme atmosféru a myšlenku, které budou dávat smysl. Propojíme myšlenku s nápadem, které budou zobrazovat charakter, originalitu a individualitu budoucích obyvatel, můžeme hovořit interiérovém designu.

Určitě každému z nás záleží na tom, jak vypadá a funguje místo na kterém žije. A tím vším se právě zabývá interiérový design.

Interiérový designér

Kdo je to interiérový designér? – projektant, návrhář, stylista, dekoratér. Interiérový designér je kreativní, plný představ, inspirace a tvořivosti. Je schopný pracovat v mnoha oborech vztahujících se k bydlení: navrhování interiérů, návrhy nábytku, designu a renovace nábytku, textilního dekoratérství, stylingu, výtvarnictví.

Interiérový designér je napojen na řadu dalších lidí, kteří pracují v oboru realizací a zařizování interiérů a kteří mu pomohou uskutečnit jeho vizi.

Lze říci, že Interiérový designér je poradcem a konzultantem pro svého klienta.

Lucie Mašková, interiérový designer Plzeň

 

Návrh a kompletní rekonstrukce domu, „Nostalgie“

Vytvoření interiéru v duchu nostalgie. Dům prošel koplmetní rekonstrukcí…
Krásně se nám bydlí, vše výborně funguje a cítíme se zde báječně. Díky za Vaši pomoc!😃…

Designový návrh, dům s otevřeným prostorem

Za velmi úzké spolupráce s klientem, jsme vytvořili krásný na první pohled teple působící interiér. Jediné co chybí jsou fotografie, doufám že je budu moct brzy ukázat.


Návrh a realizace interiéru, květinový tanec

Koncept interiéru byl utvořen v rytmu tance, dynamiky ale také klidu a pohodlí. Využita analogická řada barev červená, oranžová a žlutá.

Návrh a realizace “ V Romantickém stylu „

Návrh jsem a zpracovala útulné venkovského bydlení, klasicky jsou tyto interiéry světlé, elegantní a útulné. Neutrální barvy jako je bíla, krémová, hněda byly doplněny o tóny modré a starorůžové..

Návrh a realizace horský dům v oblacích

Dominantou tohoto interiéru je zaručeně jeho krásný, vysoký strop. Interiér byl navržen korespondující se svým okolí. Do interiéru byla vnesena příroda, teplé barvy a v neposlední řadě i komfort pro majitele.

Návrh a realizace starorůžově laděné ložnice

Ložnici jsem navrhla v barvách starorůžové a béžové. Dominantou interiéru se stala masivní postel v běleném dubu. Interiér jsem dodekorovala klasickou tapetou a béžovým závěsem s květinovým ornament.

Návrh ložnice, Cappuccino

Do ložnice bylo potřeba vměstnat dostatek úložného prostoru. Byla zde navržena veliká vestavná skříň. Zvolená kombinace barev pro zvětšení prostoru bílá, cappuccinová a světle modrá. Pro oživení a zateplení prostoru byla za postel navržena tapeta s květnovým vzorem.

Návrh a realizace ložnice, půvabný luxus

Dominantním elementem ložnice jsou tapety, které barevné korespondují s kobercem a textilií, která byla navržena přes celou stěnu. Nepochybně nemůžeme opomenout luxusně vyhlížející postel s koženým čelem.

Návrh a realizace kuchyně na míru

Mladá rodina, která se velmi ráda schází ve větším počtu a ještě raději vaří, měla požadavky na funkční kuchyni s prostorným jídelním stolem.

Návrh a realizace kuchyně v selském stylu

Kompletní rekonstrukce kuchyně ve starším baráčku nedaleko Plzně. Při realizaci návrhu bylo zajímavostí do kuchyně zakomponovat, starožitné šuplíčky z porcelánu, vzhledem k tomu, byla vyrobena na zakázku.

Návrh a realizace v “ Bambusovém opojení „

Byt prošel kompletní rekonstrukcí, značné bourací práce, vystavení nových příček. Došlo k otevření prostoru a interiér dostal zcela novou tvář. Dominantou se stala dřevěná podlaha od firmy bambopol.